حتما شما هم علاقمند به استفاده از اینترنت رایگان ایرانسل هستید. شاید به هر دلیلی شارژ اینترنت همراه تان تمام شده است و نیاز به اینترنت رایگان ایرانسل دارید. اگر ایرانسلی هستید جای نگرانی نیست! ایرانسل همیشه به مشترکانش به روش های مختلف اینترنت رایگان می دهد.

در این مطلب از سایت مخاطب قصد داریم روش دریافت یک گیگ اینترنت رایگان ایرانسل تا دریافت 50 گیگ اینترنت ایرانسل را به شما یاد دهیم. همانطور که گفتم روش های زیادی برای گرفتن اینترنت رایگان از ایرانسل وجود دارد که می توانید همیشه از این روش ها استفاده کنید. پس اگر شما هم علاقه به دریافت اینترنت رایگان ایرانسل دارید همراه ما باشید.

روش های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل

راه های دریافت اینترنت رایگان ایرانسل

دریافت یک گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با نصب برنامه ایرانسل من

یکی از آسان ترین روش هایی که می توان از طریق آن از ایرانسل یک گیگ اینترنت رایگان همراه دریافت کرد این است که برنامه ایرانسل من را از سایت رسمی ایرانسل دانلود کنید و نصب کنید.

البته در این روش فقط یک بار آن هم زمانی که برای اولین بار شماره خود را وارد برنامه ایرانسل من می کنید می توانید یک گیگ اینترنت رایگان ایرانسل دریافت کنید.

برای این کار کافی است ایرانسل من” را در بازار جست و جو کنید و بعد از نصب برنامه روی گوشی خود کافی است در برنامه ثبت نام کنید. برای ثبت نام فقط نیاز به وارد کردن شماره موبایل تان است و انتخاب یک رمز و سپس بعد از ورود به برنامه یک گیگ اینترنت رایگان ایرانسل دریافت خواهید کرد.

دانلود برنامه ایرانسل من

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل (روزانه یک گیگ به صورت نامحدود)

در این قسمت قصد دارم روشی را به شما یاد بدهم که از طریق این روش می توانید هر روز حداقل یک گیگ اینترنت رایگان ایرانسل دریافت کنید. در این روش هم با برنامه ایرانسل من سروکار دارید.

ایرانسل من

در این روش با دعوت دوستان تان به برنامه ایرانسل من می توانید یک گیگ اینترنت دیگر به صورت رایگان از ایرانسل دریافت کنید. برای این کار هنگامی که در برنامه ایرانسل من وارد شدید کمی به پایین اسکرول کنید و گزینه آخر یعنی دریافت اینترنت رایگان! را لمس کنید.

بعد از ورود به این قسمت می توانید با وارد کردن شماره موبایل ایرانسلی دوستان تان از آن ها به استفاده از برنامه ایرانسل من دعوت کنید و هنگاهی که هر کدام از دوستان تان دعوت شما را پذیرفتند و برنامه ایرانسل من را نصب کردند یک گیگ اینترنت ایرانسل به هر دوی شما تعلق می گیرد.

اما شاید پیش خود بگویید مگر ما چند دوست داریم که شماره ایرانسلی داشته باشند؟؟!! بله درست است در این شرایط شاید نتوانید هر روز اینترنت رایگان یک گیگابایتی از ایرانسل بگیرید ولی اصلا قرار نیست حتما از دوستان تان که شماره شان را دارید دعوت کنید. شما می توانید شماره هایی را به صورت رندوم وارد کنید و از غریبه ها دعوت به استفاده از برنامه ایرانسل من کنید.

دعوت از دوستان در ایرانسل من

در این صورت شما به شماره های بی نهایتی دسترسی دارید و می توانید روزانه چند نفر را دعوت کنید و مطمئن باشید حداقل یک نفر از آن ها به خاطر دریافت اینترنت رایگان یک گیگ ایرانسل ترغیب به نصب برنامه می شود. در این صورت به شما نیز یک گیگ اینترنت رایگان ایرانسل تعلق خواهد گرفت.

به همین سادگی شما می توانید هر روز از اینترنت رایگان ایرانسل استفاده کنید.

آموزش دریافت اینترنت رایگان ایرانسل قسمت یک

ایرانسل ,اینترنت ,رایگان ,یک ,دریافت ,برنامه ,اینترنت رایگان ,رایگان ایرانسل ,یک گیگ ,گیگ اینترنت ,ایرانسل من ,اینترنت رایگان ایرانسل ,دریافت اینترنت رایگان ,رایگان ایرانسل دریافت ,کردن شماره موبایل

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پاسخ سوالات درسهایی از قرآن مربای کاج! هواکش خزرفن , خزرفن الیسا سافت الی پرواز آدینا پارتیشن،مبلمان اداری آدینا counterexample فروشگاه مجاز محصولات زناشویی madrese.shad هویج بستنی